Det bästa med måndag,tisdag och onsdag.

Det bästa med i måndags var att vi hade inomhusidrott och gjorde Baskettfia med andra regler och så hade vi Cirkelträning. I tisdags hade vi tipspromenad till skolskogen och när vi var i skolskogen så grilla vi körv. Idag har vi städat bänkarna riktigt noga och vi har haft sista musiken för i år med Emil och nu ska vi titta på filmen RÖJAR RALF… AS GRYMT !!! :)

Idag var det BARA Anja och Gustav som bloggade !

2 reaktion på “Det bästa med måndag,tisdag och onsdag.”

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *


5 − fyra =

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>